Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Note 10.1 (GT-N8000) dostaje Androida 4.4.2!

Dobra wiadomość dla użytkowników tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 (GT-N8000). Producent uruchomił dla tego modelu proces aktualizacji do Androida 4.4.2 KitKat.

es_GT-N8000EAAPHE_014_Dynamic_gray

Dobra wiadomość dla użytkowników tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 (GT-N8000). Producent uruchomił dla tego modelu proces aktualizacji do Androida 4.4.2 KitKat.

Jeśli jesteście użytkownikami tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 z Wi-Fi i 3G (model GT-N8000), to z pewnością ucieszy was fakt, iż producent ruszył z procesem aktualizacji do Androida 4.4.2 KitKat. Oprogramowanie waży 1,09 GB, a więc niemało. Niemniej, wprowadza liczne udoskonalenia i poprawki, co powinno zaowocować lepszym działaniem tabletu. Warto dodać, że ta wersja systemu dostępna była w Niemczech dla GT-N8000 już od kilku miesięcy, ale dopiero teraz pojawiła się dla wariantu XEO w Polsce.

Uaktualniliście już Galaxy Note 10.1 do nowej wersji systemu? Jeśli tak, to jak wrażenia?

źródło: Twitter

 

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij