Udostępnij
Tweetnij

Google udostępnia obrazy Androida 5.0.2 dla Nexusa 7 2013 i Nexusa 10

Google udostępniło Androida 5.0.2 dla Nexusa 7 2012 z Wi-Fi miesiąc temu, a teraz system (w postaci obrazów) został wydany także dla Nexusa 7 2013 i Nexusa 10.

nexus10-lollipop

Google udostępniło Androida 5.0.2 dla Nexusa 7 2012 z Wi-Fi miesiąc temu, a teraz system (w postaci obrazów) został wydany także dla Nexusa 7 2013 i Nexusa 10.

Na stronie z obrazami systemów dla Nexusów pojawiły się dwie nowe pozycje i są to obrazy z Androidem 5.0.2 (LRX22G) dla Nexusa 7 2013 z Wi-Fi oraz Nexusa 10. Zapewne niedługo zostanie uruchomiony proces aktualizacji w trybie OTA, ale jeśli nie chcecie czekać, to oprogramowanie możecie zainstalować według tego poradnika. Obrazy dostępne są pod tym adresem, a o udoskonaleniach i usprawnieniach w Androidzie 5.0.2 przeczytacie tutaj.

Uprzedzając wasze pytania związane z obrazami Androida 5.0 Lollipop dla Nexusów 7 z modemami 3G i LTE… niestety, ale tych nadal nie ma i w zasadzie nie wiemy, kiedy się pojawią.

źródło: Android Police

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij