Udostępnij
Tweetnij

FLOW, czyli odpowiedź Samsunga na Continuity od Apple

Continuity jest z pewnością jedną z najciekawszych rozwiązań z ekosystemu Apple. Zdaje się, że Samsung pozazdrościł tych funkcji i kontratakuje za sprawą własnego FLOW.

Samsung FLOW

Continuity jest z pewnością jedną z najciekawszych rozwiązań z ekosystemu Apple. Zdaje się, że Samsung pozazdrościł tych funkcji i kontratakuje za sprawą własnego FLOW.

Przeczytaj również >> AirDroid 3 z namiastką Continuity z iOS 8 na Androidzie już wkrótce

Continuity z iOS 8 pozwala nam rozpocząć pewne zadania na iPadzie i następnie kontynuować je na innym urządzeniu z iOS 8 lub komputerze Mac z OS X Yosemite. Tymczasem Samsung odpowiada własnym FLOW.

FLOW to nic innego, jak dosyć podobne do Continuity rozwiązanie bazujące na powiadomieniach i przesyłaniu informacji z jednego na inne urządzenia. W przypadku FLOW zasięg jednak jest większy niż u Apple, bo poza urządzeniami mobilnymi, obejmuje również komputery, zegarki, a nawet telewizory! Na FLOW jednak trochę sobie poczekamy. Obecnie funkcja znajduje się w fazie beta testów i zostanie udostępniona dopiero w przyszłym roku i z pewnością jest na co czekać. Jej działanie możecie obejrzeć na poniższym filmie.

Przyznacie, że FLOW zapowiada się ciekawie?

źródło: Samsung

Fotografujesz smartfonem?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij