Udostępnij
Tweetnij

Menedżer stron na Facebooku na Androida przeskakuje do wersji 5.0

Twórcy Facebooka udostępnili nową wersję menadżera stron. Co najciekawsze, zmian jest niewiele, ale w numeracji przeskoczono aż o 3 całe numery!

Menedżer stron na Facebooku

playstore

Twórcy Facebooka udostępnili nową wersję menadżera stron. Co najciekawsze, zmian jest niewiele, ale w numeracji przeskoczono aż o 3 całe numery!

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych trików na tablety z Androidem

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Dopiero co doczekaliśmy się Menedżera stron na Facebooku na Androida z numerem 2.0, a tymczasem w Google Play store udostępniono wydanie oznaczone numerem… 5.0! Tak więc przeskoczono aż o 3 pełne wydania. Co ciekawe, „piątka” nie wnosi zbyt wielu nowości i warto tu wymienić:

  • możliwość oznaczania innych stron na zdjęciach;
  • sposobność udzielania bezpośrednich komentarzy konkretnym osobom;
  • zwiększenie liczby lokalizacji do 28 języków.

I to tyle. Skąd więc taki przeskok? Tego nie wiemy, ale być może twórcy menedżera stron chcą dogonić pod względem numeracji standardowe wydanie aplikacji Facebooka…?

playstore

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij