Udostępnij
Tweetnij

NVIDIA Tegra NOTE 7 otrzymuje aktualizację w ramach OTA

NVIDIA_Tegra_Note_7_OTA_update

W lutym bieżącego roku tablet NVIDIA Tegra NOTE 7 otrzymał aktualizację systemu do Androida 4.4.2 KitKat. Teraz kolejna poprawka pojawia się w ramach OTA.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja tabletu Asus Fonepad 7 (ME175CG)

Jaki masz ekran w tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Rzeczona poprawka, dostępna w ramach systemu Over The Air (OTA) przede wszystkim umożliwi użytkownikom Tegra NOTE 7 streaming zawartości Netflix HD w rozdzielczości nawet do 1080p. To oznacza, że Tegra NOTE 7 jest pierwszym, androidowym urządzeniem, które umożliwia streaming zawartości Netflix, a w dodatku w takiej jakości.

Jest prawdopodobne, iż uaktualnienie będzie trzeba przeprowadzić manualnie, poprzez uaktywnienie funkcji „Pobierz OTA”, w sekcji Ustawienia -> Informacje o tablecie -> Aktualizacje systemu. Po aktualizacji Tegra NOTE 7, jeśli sam jej proces nie został przerwany, nie powinny pojawić się żadne problemy.

Źródło: Ubergizmo

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij