Udostępnij
Tweetnij

Mamy tablet Panasonic Toughpad JT-B1. Co chcecie wiedzieć?

Tym razem na testy do naszej redakcji trafił tablet szczególny. Panasonic Toughpad JT-B1 to urządzenie przeznaczone do celów ekstremalnych.

DSCN0133

Tym razem na testy do naszej redakcji trafił tablet szczególny. Panasonic Toughpad JT-B1 to urządzenie przeznaczone do celów ekstremalnych.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja Asusa Transformer Book T100

Jeśli miałbyś/miałabyś wybrać najlepszego producenta tabletów z poniższej listy, to byłby to...?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Panasonic ToughPad JT-B1 to tablet, który ma być nie urządzeniem do zabawy, jak większość dostępnych na rynku. To „dachówka” skierowana do stosunkowo wąskiego grona odbiorców, głównie z uwagi na parametry jakie oferuje.

ToughPad JT-B1 spełnia szereg norm militarnych, dotyczących odporności na wodę, pył i urazy. To determinuje dla jakiej grupy użytkowników jest dedykowany.

Was chcemy zapytać o to, co mamy sprawdzić, czemu dokładniej się przyjrzeć, na co zwrócić szczególną uwagę. Propozycje, tradycyjnie, umieszczajcie w komentarzach do niniejszego newsa.

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij