Udostępnij
Tweetnij

Testujemy tablet Ferguson Regent TV8. Co chcecie wiedzieć?

Kolejne testy przed nami… Dzisiaj na nasz redakcyjny warsztat trafił tablet Ferguson Regent TV8, urządzenie wyposażone w tuner naziemnej telewizji cyfrowej.

Ferguson_Regent_TV8

Kolejne testy przed nami… Dzisiaj na nasz redakcyjny warsztat trafił tablet Ferguson Regent TV8, urządzenie wyposażone w tuner naziemnej telewizji cyfrowej.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja phabletu Acer Liquid S1

Jaki masz ekran w tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Firma Ferguson nie jest nieznana. To producent uznanych dekoderów telewizji satelitarnej. Teraz firma uderza w chyba najbardziej popularny obecnie segment elektroniki użytkowej, tabletów. „Dachówka” z wbudowanym tunerem telewizyjnym gościła już w naszej redakcji. Był nim Lark FreeMe 70.55 GPS DVB-T.

Co tym razem znajdziemy na pokładzie? Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex A9 o taktowaniu 1,5 GHz. 1 GB pamięci operacyjnej to parametry może nie wyśrubowane, ale przyzwoite. Do tego wspomniany tuner DVB-T, który wydatnie zwiększa funkcjonalność tabletu jako takiego.

W testach chcielibyśmy uwzględnić Wasze propozycje tego, co dokładnie sprawdzić, przetestować, obejrzeć. Swoje pomysły wpisujcie w komentarzach do niniejszego newsa. Zapraszamy!

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij