Udostępnij
Tweetnij

HTC chce stworzyć z Google nowy tablet Nexus 10

Serwis Digitimes informuje, że HTC wykazuje chęć przygotowania dla Google nowego tabletu z serii Nexus 10. Co ciekawe, dowiadujemy się również, iż w 2012 roku Tajwańczycy chcieli stworzyć Nexusa 7.

Nexus 10 2012

Serwis Digitimes informuje, że HTC wykazuje chęć przygotowania dla Google nowego tabletu z serii Nexus 10. Co ciekawe, dowiadujemy się również, iż w 2012 roku Tajwańczycy chcieli stworzyć Nexusa 7.

Przeczytaj koniecznie >> Test przeglądarek internetowych na Androida

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Z informacji ujawnionych przez Digitimes wynika, że HTC ponownie połączy swoje siły z Google i przygotowuje dla firmy z Mountain View nowy tablet z linii Nexus 10. W tym samym raporcie czytamy, że Tajwańczycy starali się w 2012 roku o opracowanie Nexusa z 7-calowym ekranem. Wtedy jednak wygrał Asus, który do tej pory stworzył już dwa Nexusy 7.

HTC nie odniosło większego sukcesu na rynku tabletów. 7-calowy Flyer z 2011 roku był zbyt drogi, aby móc konkurować na rynku z tańszymi tabletami. Z kolei 10-calowy Jetstream praktycznie przepadł bez echa. O powrocie HTC na rynek tabletów mówi się od wielu miesięcy, ale do tej pory nie doczekaliśmy się konkretnych informacji na temat nowego modelu od Tajwańczyków. Czy będzie nim kolejny Nexus 10? O tym przekonamy się z czasem.

Źródło: Digitimes

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij