Udostępnij
Tweetnij

Motorola XOOM z nieoficjalną aktualizacją do Androida 4.4 Kit Kat

Pamiętacie taki tablet jak Motorola XOOM? Być może nie wszyscy, bo to urządzenie ma już 3 lata, a tymczasem doczekało się nieoficjalnej aktualizacji do Androida 4.4 Kit Kat!

Motorola Xoom

Pamiętacie taki tablet jak Motorola XOOM? Być może nie wszyscy, bo to urządzenie ma już 3 lata, a tymczasem doczekało się nieoficjalnej aktualizacji do Androida 4.4 Kit Kat!

Przeczytaj koniecznie >> Krótki test przeglądarek internetowych na Androida

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Motorola Xoom jest tabletem z początku 2011 roku, a więc ma już trzy lata. Okazuje się jednak, że jest na tyle udanym urządzeniem, że z powodzeniem może działać pod kontrolą Androida 4.4! Xoom doczekał się właśnie nieoficjalnego ROM-u opartego na Kit Kacie. Jeśli posiadacie ten tablet i chcecie tchnąć w niego nowe życie, to udajcie się pod jeden z poniższych adresów (w zależności od posiadanego modelu), gdzie znajdziecie odpowiednie wskazówki i pliki:

Pamiętajcie jednak, że nie jest to oficjalne uaktualnienie i wgrywacie je na własną odpowiedzialność.

Źródło: liliputing

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij