Udostępnij
Tweetnij

Galaxy Hit – czyżby odpowiedź Samsunga na Asusa Padfone?

Samsung na terenie Stanów Zjednoczonych zarejestrował nowy znak towarowy – „Galaxy Hit”, w opisie którego możemy doszukać się informacji, iż mamy tutaj do czynienia z połączeniem smartfonu i tabletu.

Samsung na terenie Stanów Zjednoczonych zarejestrował nowy znak towarowy – „Galaxy Hit”, w opisie którego możemy doszukać się informacji, iż mamy tutaj do czynienia z połączeniem smartfonu i tabletu.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych trików na tablety z Androidem

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Koreańczycy zarejestrowali nową nazwę handlową w USPTO nową nazwę handlową, czyli wspomniane „Galaxy Hit” 25 grudnia, a sam wniosek został złożony już w sierpniu. W opisie znaku towarowego możemy doszukać się informacji związanych ze smartfonem i tabletem internetowym, co możecie zobaczyć poniżej.

Galaxy Hit

Czyżby więc Samsung zamierzał wprowadzić do oferty urządzenie, jak Asus Padfone, a więc połączenie smartfonu ze stacją dokującą pełniącą również rolę tabletu? Jest to całkiem możliwe. Tym bardziej, że w lipcu Koreańczycy opatentowali także nowe urządzenie komunikujące się drogą bezprzewodową, a jeden z rysunków dołączonych do wniosku możemy zobaczyć poniżej. Szkic od razu kojarzy nam się z Asusem Padfone.

Samsung patent

Na więcej detali związanych z Galaxy Hit przyjdzie nam jednak poczekać, ale całkiem możliwe, że odpowiedź na Padfone’a zobaczymy już w niedługim czasie.

Źródło: AndroidAuthority

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij