Udostępnij
Tweetnij

Nowy Nexus 10 (2013) jednak od LG?

Plotkom na temat nowego Nexusa 10 nie ma końca. Teraz z kolei w sieci pojawiły się zdjęcia oraz informacje sugerujące nam, że tablet ten dla Google przygotowało… LG!

Plotkom na temat nowego Nexusa 10 nie ma końca. Teraz z kolei w sieci pojawiły się zdjęcia oraz informacje sugerujące nam, że tablet ten dla Google przygotowało… LG!

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Jaki masz ekran w tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jeden z użytkowników serwisu Reddit opublikował zdjęcia, które widzicie w tym artykule. Pierwsza z fotografii, którą widzicie poniżej pochodzi rzekomo od jednego z przedstawicieli hiszpańskiego operatora Telefonica. Widzimy tu interfejs Androida 4.4 Kit Kat, jak i również cenę tabletu, którą ustalono na 299 funtów brytyjskich.

LG Nexus 10?

Kolejne zdjęcie jest jeszcze ciekawsze. Możemy tutaj dostrzec podpis w postaci „LG-V510”. Jak dobrze pamiętamy, to właśnie urządzenie ukrywające się pod tą nazwą kodową podejrzewane było o bycie Google Nexusem 8.

LG Nexus 10?

Trudno ocenić autentyczność obu zdjęć. Wygląd obu tabletów jest bardzo podobny. Cóż… o wszystkim przekonamy się być może za kilka dni. Z ostatnich plotek wynika, że Google zamierza uruchomić sprzedaż nowego Nexusa 10 już 21 listopada.

Źródło: Reddit

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij