Udostępnij
Tweetnij

Nova Launcher 2.3 Beta daje nam przedsmak Androida 4.4

Kevin Barry obiecał i słowa dotrzymał. Najnowsza wersja beta Nova Launcher z numerkiem 2.3 wnosi na pokład narzędzia wiele funkcji, które zaczerpnięto z Androida 4.4 Kit Kat.

Nova Launcher 2.3 beta

Kevin Barry obiecał i słowa dotrzymał. Najnowsza wersja beta Nova Launcher z numerkiem 2.3 wnosi na pokład narzędzia wiele funkcji, które zaczerpnięto z Androida 4.4 Kit Kat.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych trików na tablety z Androidem

Jakie aplikacje dla tabletów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nova Launcher jest z pewnością jednym z najbardziej udanych launcherów na Androida. Jego twórca – Kevin Barry już kilka dni temu obiecał nową wersję aplikacji i właśnie się jej doczekaliśmy. Wśród nowości i udoskonaleń w Nova Launcher 2.3 beta warto wymienić:

  • Wskaźnik przewijania KitKat;
  • Foldery i czcionki z Androida 4.4 Kit Kat;
  • Przezroczyste paski systemowe;
  • Przezroczysty pasek nawigacyjny w Moto X;
  • Nowe animacje przy przewijaniu;
  • Backup i przywracanie z kart microSD;
  • Poprawki z zakresu optymalizacji.

Nową wersję Nova Launcher można pobrać pod tym adresem, ale pamiętajcie, że to wariant beta aplikacji, a więc nie wszystko musi działać jak należy.

Źródło: Nova Launcher

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij