Udostępnij
Tweetnij

Nieoficjalny ROM Androida 4.4 dla Galaxy Note 2 dostępny

To wprawdzie nieoficjalny, ale pierwszy ROM z Androidem 4.4 KitKat ROM dla phabletu Samsung Galaxy Note 2. Jest on dostępny już od dzisiaj, dzięki serwisowi OmniROM.

Android KitKat dla Galaxy Note 2

To wprawdzie nieoficjalny, ale pierwszy ROM z Androidem 4.4 KitKat ROM dla phabletu Samsung Galaxy Note 2. Jest on dostępny już od dzisiaj, dzięki serwisowi OmniROM.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja phabletu Samsung Galaxy Note 3

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

ROM jest dostępny dla kilku wersji urządzeń: GT-N7100, GT-N7105, Galaxy Note 2 (AT&T) i Galaxy Note 2 (T-Mobile).

Warto wspomnieć, że Galaxy Note 2 nie zdążył jeszcze otrzymać oficjalnej aktualizacji systemu do Androida 4.3 Jelly Bean, choć jak wynika z ostatnich doniesień, jest ona już w drodze.  Tym bardziej jest jednak ciekawostką fakt, że wyższa wersja oprogramowania jest dostępna wcześniej niż niższa.

Instrukcje dotyczące sposobu pobrania i instalacji Androida 4.4 KitKat dla Galaxy Note 2 są dostępne na stronie Forum XDA Developers. Jednocześnie przypominamy, że ROM ten jest nieoficjalny i jeśli zdecydujecie się na jego zainstalowanie, robicie to wyłącznie na własną odpowiedzialność.

Źródło: Android Authority

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij