Udostępnij
Tweetnij

Sony zapowiada Androida 4.4 Kit Kat dla Xperia Tablet Z

Sony obiecało i słowa dotrzymało. Japończycy zdradzili dziś własne plany związane z aktualizacjami do Androida 4.3 oraz 4.4. Co ciekawe, obie wersje systemu otrzyma również tablet Xperia Tablet Z.

Sony Xperia Tablet Z

Sony obiecało i słowa dotrzymało. Japończycy zdradzili dziś własne plany związane z aktualizacjami do Androida 4.3 oraz 4.4. Co ciekawe, obie wersje systemu otrzyma również tablet Xperia Tablet Z.

Przeczytaj koniecznie >> Android 4.4 Kit Kat – kiedy i kto się na niego załapie?

Jaki masz ekran w tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Sony dosłownie przed chwilą ujawniło własne plany związane z aktualizacją do nowszych wersji Androida dla wybranych urządzeń i tak następujące wersje systemu trafią z czasem na wymienione smartfony i tablety:

  • Android 4.3 Jelly Bean – tę wersję systemu otrzymają użytkownicy Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperia SP, Xperia Z Ultra, Xperia Z1, Sony Xperia T, Xperia TX, Xperia V oraz tabletu Xperia Tablet Z. Z informacji ujawnionych przez Sony wynika, że proces aktualizacji rozpocznie się już w przyszłym miesiącu, ale dokładne detale nie są znane;
  • Android 4.4 Kit Kat – na to wydanie systemu poczekamy nieco dłużej, ale wiemy już, że Sony zamierza je udostępnić użytkownikom następujących urządzeń Xperia Z, Xperia ZL, Xperia Tablet Z, Xperia Z Ultra i Xperia Z1. Kiedy? Tego nie wiemy, ale dopiero w przyszłym roku. Jest jednak całkiem możliwe, że na uaktualnienie do Kit Kat z czasem załapią się również inne urządzenia, gdyż Sony dodało, że wymienione wyżej są tylko pierwszą falą.

Tak więc pozostaje nam czekać i uzbroić się w cierpliwość!

Źródło: Sony

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij