Udostępnij
Tweetnij

Google Play Newsstand zastąpi magazyny?

Redaktorzy serwisu Android Police doszukali się w kodzie nowej aplikacji Play Store, której spodziewamy się wraz z Androidem 4.4, ciekawych referencji związanych z usługą Google Play Newstand.

Android 4.4 Kit Kat

Redaktorzy serwisu Android Police doszukali się w kodzie nowej aplikacji Play Store, której spodziewamy się wraz z Androidem 4.4, ciekawych referencji związanych z usługą Google Play Newstand.

Przeczytaj koniecznie >> Android 4.3 Jelly Bean – przegląd nowości

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Android Police opublikował ciekawy raport związany z informacjami znalezionymi w kodzie aplikacji Google Play, której spodziewamy się wraz z Androidem 4.4 Kit Kat. W kilku miejscach można znaleźć referencje na temat nowej usługi – Google Play Newsstand i wszystko wskazuje na fakt, że zastąpi ona dostępne obecnie magazyny.

Usługa ma działać na zasadzie subskrypcji, a więc będziemy mogli kupować magazyny i je synchronizować pomiędzy urządzeniami. Google zamierza również zaoferować wersję trial usługi, a więc będziemy mogli najpierw ją wypróbować, a dopiero potem zakupić.

Android Police dodaje jednak, że nie powinniśmy już zacierać rąk w oczekiwaniu na Google Play Newsstand. Kilka miesięcy temu w aplikacji znaleziono referencje związane z Google Play News i do tej pory nic takiego nie zobaczyliśmy…

Źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij