Udostępnij
Tweetnij

Ponad 1/3 Amerykanów posiada tablet

Najnowsza analiza firmy Pew nie pozostawia złudzeń. Tablet internetowy posiada już 35% Amerykanów w wieku powyżej 16 lat.

Tablety internetowe

Najnowsza analiza firmy Pew nie pozostawia złudzeń. Tablet internetowy posiada już 35% Amerykanów w wieku 16 i więcej lat.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Firma Pew opublikowała wyniki nowego badania, z którego wynika, że tablety internetowe posiada już aż 35% wszystkich Amerykanów w wieku powyżej 16 lat. Co ciekawe, w tym przypadku mowa wyłącznie o zwykłych tabletach. Badanie wykazało również, że tablety w połączeniu z czytnikami e-booków dały nam wynik w postaci 43%. Warto zauważyć, iż najwięcej tabletów posiadają osoby w wieku 16-17 lat. Z kolei drugie miejsce przypadło grupie wiekowej z przedziału 30-49 lat.

Tablety internetowe cieszą się więc coraz większym zainteresowaniem. Analiza Pew wykazała 10% wzrost względem podobnego badania z 2012 roku. Pełny raport Pew (w postaci pliku PDF) możecie pobrać pod tym adresem.

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij