Udostępnij
Tweetnij

Samsung przygotowuje nowe tablety: SM-N601 i SM-N605

Na stronie Zauba.com pojawiły się informacje o wysyłkach dwóch, nieznanych wcześniej nowych modeli tabletów Samsunga: SM-N601 oraz SM-N605.

Logo firmy Samsung

Na stronie Zauba.com pojawiły się informacje o wysyłkach dwóch, nieznanych wcześniej nowych modeli tabletów Samsunga: SM-N601 oraz SM-N605.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet do gier za mniej niż tysiąc złotych. Na co zwracać uwagę?

Jaki masz ekran w tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

W wykazie Zauba.com pojawiły się dwa nowe tablety Samsunga, które ukrywają się pod nazwą kodową SM-N601 oraz SM-N605. Na ich temat niewiele wiadomo. Wyposażono je w 10-calowe wyświetlacze i obecnie ich wysyłka realizowana jest w celach testowych. Prawdopodobnie mamy tutaj do czynienia z tym samym modelem, ale w dwóch konfiguracjach związanych z łącznością. SM-N601 jest pewnikiem modelem z Wi-Fi, a SM-N605 z modemem LTE.

SM-N60x

Serwis Sammobile sugeruje, że możemy tutaj mieć do czynienia z nieco odświeżonym Galaxy Tabem 3 10.1, ale to tylko przypuszczenie.

Wiemy, że Samsung przygotowuje również jeszcze jeden tablet, który ukrywa się pod nazwą SM-P900, ale w tym przypadku jest to domniemamy Galaxy Note z 12-calowym wyświetlaczem.

Źródło: zauba, sammobile

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij