Udostępnij
Tweetnij

Dzisiaj oficjalna premiera Samsunga Galaxy Note III w 58 krajach. Również w Polsce [aktualizacja]

Na tę chwilę czekali z wytęsknieniem fani popularnych phabletów Samsunga. Galaxy Note III zadebiutował dzisiaj oficjalnie w 58 krajach świata, w tym również w Polsce.

Smartfon Samsung Galaxy Note 3

Na tę chwilę czekali z wytęsknieniem fani popularnych phabletów Samsunga. Galaxy Note III zadebiutował dzisiaj oficjalnie w 58 krajach świata, w tym również w Polsce.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja: Fonepad – wszystkomający tablet od Asusa

Planujesz zakup tabletu Surface Pro?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Oprócz dzisiejszych prezentacji, Galaxy Note 3. generacji pojawi się wkrótce w kolejnych 85 krajach. Na jednak najbardziej interesuje debiut tabletofonu Samsunga w naszym kraju. Ten nastąpił dzisiaj, w ramach zamkniętej konferencji, z której udało się nam uzyskać dosłownie szczyptę informacji na temat dostępności i ceny urządzenia.

Z pozyskanych informacji wynika, iż Samsung Galaxy Note III trafi do polskich sklepów (i pewnie do ofert operatorów) w pierwszym tygodniu października. Jego cenę, a mówimy o modelu z 32GB pamięci na dane, określono na 2999 złotych. To sugerowana cena detaliczna na rynku ogólnodostępnym, najprawdopodobniej kwota ta będzie znacznie niższa u operatorów, choć na pewno zależna od kwoty zobowiązania.

Zainteresowani? Cena wysoka? Warto? Musicie ocenić sami…

Aktualizacja

Podczas nocnego otwarcia Brand Store w Poznaniu Samsung nie potwierdził ceny Galaxy Note 3, ale dziś – to jest 26 września rozpoczęła się przedsprzedaż urządzenia, w cenie od 2999 złotych. Realizacja zamówień rozpocznie się jednak dopiero 1 października.

Źródło: Android Authority, Twitter, informacja własna

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij