Udostępnij
Tweetnij

Testujemy Asusa MemoPada FHD 10. Co chcecie wiedzieć?

Przed nami i Wami kolejna już recenzja. Tym razem do naszego, redakcyjnego warsztatu trafił większy brat niedawno testowanego Asusa MemoPada HD 7, model MemoPad FHD 10.

ASUS_MeMo_Pad_FHD_10_01

Przed nami i Wami kolejna już recenzja. Tym razem do naszego, redakcyjnego warsztatu trafił większy brat niedawno testowanego Asusa MemoPada HD 7, model MemoPad FHD 10.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja tabletu ASUS MemoPad HD 7

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Tablet, oprócz matrycy IPS o wielkości 10,1 cala i rozdzielczości FullHD (1920 x 1200 pikseli), może pochwalić się bogatym „wnętrzem”. Otrzymał on bowiem procesor Intel Atom Z2560 połączony z układem graficznym PowerVR SGX544. Te dwa elementy wspomagane są przez 2GB pamięci operacyjnej, 16GB pamięci masowej oraz szereg interfejsów i dodatkowych elementów wyposażenia.

Jak wypadnie w testach? Zanim do nich przystąpimy, chcemy poprosić o Wasze propozycje tego, co mamy sprawdzić, na co zwrócić uwagę. Tradycyjnie, umieszczajcie je w komentarzach do niniejszego newsa.

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij