Udostępnij
Tweetnij

Poprawka systemu dla Sony Xperia Z Ultra (wideo)

Nowa poprawka, która właśnie trafia do phabletów Xperia Z ultra, niesie ze sobą funkcje, które zdaniem właścicieli tych urządzeń powinny były pojawić się od samego początku. Co zatem nowego?

Sony X Reality dla Xperii Ultra Z

Nowa poprawka, która właśnie trafia do phabletów Xperia Z ultra, niesie ze sobą funkcje, które zdaniem właścicieli tych urządzeń powinny były pojawić się od samego początku. Co zatem nowego?

Przeczytaj koniecznie >> Aoson – nowa marka, nowa jakość?

Zamierzasz kupić tablet z Windows 8 lub RT?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Co zatem zawierać będzie aktualizacja? W pierwszym rzędzie trzeba postawić umożliwienie jednoręcznego wprowadzania tekstu. Dodatkowo, jako swego rodzaju „ulepszenie jakości HD obrazu”, jest pojawienie się X Reality. To technologia znana choćby z odbiorników telewizyjnych firmy Sony, poprawiająca przejrzystość, ostrość obrazu, a także głębię kolorów.

Poniższe wideo przedstawia funkcjonalności i poprawki zawarte w najświeższej aktualizacji. Warto wspomnieć, że Xperia Z Ultra jest pierwszym urządzeniem segmentu smartfonów/phabletów, które otrzymało X Reality. Aktualizacja jest kjuż dostępna, lub będzie w najbliższym czasie do pobrania w ramach OTA.

Źródło: Xperia Blog

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij