Udostępnij
Tweetnij

Klawiatura Androida zaktualizowana do wersji 1.1. Co nowego?

Google nie zaprzestaje prac nad kluczowymi usługami i ich komponentami. Przyznać trzeba, że sporo się dzieje ostatnimi tygodniami. To jednak nie koniec. Tym razem aktualizację otrzymuje systemowa klawiatura Androida.

Klawiatura Google

Google nie zaprzestaje prac nad kluczowymi usługami i ich komponentami. Przyznać trzeba, że sporo się dzieje ostatnimi tygodniami. To jednak nie koniec. Tym razem aktualizację otrzymuje systemowa klawiatura Androida.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych tricków na tablety z Androidem

Czy Ubuntu ma szansę na rynku tabletów?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wszystko wskazuje na to, że aktualizacje potentata idą ku naprawdę lepszemu. Usługi i ich elementy są aktualizowane systematycznie i przynosi to wymierne efekty. Tak jest właśnie w przypadku klawiatury systemu Android.

Czerwcowa aktualizacja Google Play Service przyniosła m.in. aktualizację starszych urządzeń (z Ice Cream Sandich) o nowe usługi – Hangouts czy nowy Google Play. Wówczas zaktualizowano już klawiaturę systemową, jednak jak sie okazuje, była to jedynie część większego planu Google.

Dzisiejsza aktualizacja niesie przede wszystkim długo oczekiwane wpisywanie cyfr po dłuższym naciśnięciu klawiszy literowych. Ponadto w nowej łatce uwzględniono co następuje:

– poprawiono stabilność;

– zniwelowano dotychczas zgłaszane bugi;

– dodano możliwość załadowania zewnętrznych słowników;

– dodano możliwość dostosowania klawiatury do specyficznych języków.

Źródło: Google

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij