Udostępnij
Tweetnij

LG G Pad sfotografowany po raz pierwszy

LG G Pad to jeden z najgorętszych tabletów ostatnich tygodni. Jego prawdopodobnie pierwsze, oficjalne zdjęcie, trafiło do sieci za sprawą portalu Notebook Italia.

LG G Pad

LG G Pad to jeden z najgorętszych tabletów ostatnich tygodni. Jego prawdopodobnie pierwsze, oficjalne zdjęcie, trafiło do sieci za sprawą portalu Notebook Italia.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja: Fonepad – wszystkomający tablet od Asusa

Jakie aplikacje dla tabletów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Przypomnijmy, z dotąd zebranych informacji wiemy, że tablet LG ma pracować pod kontrolą Androida. Zadebiutuje na wrześniowych targach IFA i na jego pokładzie znajdzie się procesor Snapdragon 600, a nie jak wcześniej planowano, Snapdragon 800. Współpracować on będzie z 2 GB pamięci operacyjnej, zaś za wyświetlanie obrazu odpowiadać będzie 8,3-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli i jasności aż 350 nitów.

Tablet LG pojawi się w wersjach WiFi oraz 3G+LTE. Wbrew wcześniejszym doniesieniom, nie ma pewności, czy będzie oferował możliwość wykonywania rozmów telefonicznych.

Źródło: Notebook Italia

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij