Udostępnij
Tweetnij

Vine dla Androida zaktualizowany. Co nowego?

playstore

Vine - logo

playstore

Vine udowodniło, jak wiele można dokonać nagrywając zaledwie 6-sekundowy klip wideo. Ile informacji można przesłać za jednym naciśnięciem spustu migawki, wiedzą tylko osoby korzystające z tej aplikacji. Dzisiaj Vine dla Androida otrzymało kolejną aktualizację.

Przeczytaj koniecznie >> 7 najciekawszych aplikacji na Androida dla najmłodszych

Czy Ubuntu ma szansę na rynku tabletów?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Co niesie wersja oznaczona numerkiem 1.3.4? Kilka usprawnień dotyczących stabilności aplikacji, dodanie automatycznego zakańczania hashtagów, a także usprawnienie systemu komentarzy. Google opracowuje również aktualizację Vine dla iOS, która powinna pojawić się niebawem.

Lista usprawnień może nie jest zbyt długa, jednak może wydatnie wpłynąć na komfort zabawy z Vine:
  • poprawki dotyczące systemu komentarzy;
  • dodanie automatycznego zakańczania hashtagów w polach tekstowych;
  • inne poprawki usuwające występujące bugi.
playstore

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij