Udostępnij
Tweetnij

Vine wkrótce z nowymi funkcjami

Tej aplikacji nie trzeba nikomu chyba przedstawiać. Vine umożliwia nagrywanie krótkich klipów wideo i dzielenie się nimi z znajomymi. Wkrótce otrzyma ona aktualizację, przynoszącą nowe funkcjonalności.

Vine

appstore

playstore

Tej aplikacji nie trzeba nikomu chyba przedstawiać. Vine umożliwia nagrywanie krótkich klipów wideo i dzielenie się nimi z znajomymi. Wkrótce otrzyma ona aktualizację, przynoszącą nowe funkcjonalności.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych darmowych aplikacji na tablety z Androidem

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jak mówią – zdjęcie wyraża więcej niż tysiące słów. Co zatem z filmem? Vine umożliwia tworzenie króciutkich, bo zaledwie 6-sekundowych klipów, które następnie można udostępniać znajomym. Aplikacja jest jednak czymś więcej. Działa na zasadach podobnych do Twittera czy Instagrama. Tu jednak, zamiast krótkich wiadomości czy zdjęć, do komunikacji ze znajomymi wykorzystujemy wspomniane filmiki.

Jak informują współtwórcy serwisu, Dom Hofmann i Rus Yusupov, Vine otrzyma w najbliższym czasie kilka usprawnień, wśród których znajdzie się m.in. możliwość symultanicznego nagrywania wielu klipów, a także – i to bardzo przydatna funkcjonalność – możliwość zapisu szkiców tworzonych filmików, z możliwością ich późniejszej edycji.

Aplikacja Vine jest bezpłatna, a dla Androida lub iOS pobierzecie ją klikając odpowiedni przycisk.

appstore

playstore

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij