Udostępnij
Tweetnij

Testujemy ASUS Fonepad. Co chcecie wiedzieć?

Tym razem na testy do naszej redakcji trafiło urządzenie nietypowe. To tablet z funkcją wykonywania połączeń głosowych, ASUS Fonepad.

DSC_4554

Tym razem na testy do naszej redakcji trafiło urządzenie nietypowe. To tablet z funkcją wykonywania połączeń głosowych, ASUS Fonepad.

Przeczytaj koniecznie >> ASUS Transformer TF300TL – o krok od ideału

Zamierzasz kupić tablet z Windows 8 lub RT?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Fonepad to urządzenie nietypowe, będące połączeniem tabletu i smartfona. Sercem produkty Asusa jest procesor Intel Atom, zaś całość pracuje pod kontrolą systemu Android.

Zanim sprawdzimy jak wypadnie Fonepad w codziennym użytkowaniu, chcielibyśmy zapytać, co według Was powinniśmy sprawdzić, na co zwrócić szczególną uwagę w trakcie testów.

Propozycje i pytania, tradycyjnie, umieszczajcie w komentarzach do niniejszego newsa. Zapraszamy!

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij