Udostępnij
Tweetnij

Computex 2013: NOVA 3 na androidowym tablecie z Ivy Bridge (wideo)

Intel to jeden z „Wielkich”, prezentujących się na Computex 2013. Głównym elementem jego pokazów są procesory najnowszej generacji, skierowane również do tabletów. Pośród tych ostatnich, na targach pojawił się jeden, wyposażony w chip Intel Core Ivy Bridge i pracujący pod kontrolą systemu Android.

NOVA 3 na tablecie z Ivy Bridge

Intel to jeden z „Wielkich”, prezentujących się na Computex 2013. Głównym elementem jego pokazów są procesory najnowszej generacji, skierowane również do tabletów.  Pośród tych ostatnich, na targach pojawił się jeden, wyposażony w chip Intel Core Ivy Bridge i pracujący pod kontrolą systemu Android.

Przeczytaj koniecznie >> Najlepsze darmowe gry na tablet z Androidem

Planujesz zakup tabletu Surface Pro?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jak donosi portal mobilegeeks,  możliwości tabletu zaprezentowano na bazie gry NOVA 3. Wspomnijmy, że gra ta posiada wbudowany test benchmarkowy, którym testowana jest wydajność urządzeń. Testom tym poddano wcześniej smartfona Samsung Galaxy SIII i tablet Iconia W700. Teraz przyszedł czas na tablet z układem Ivy Bridge, który trzeba przyznać działa tu wyśmienicie.

Sam tablet jest urządzeniem prototypowym, więc nie oczekujmy go na półkach sklepowych w najbliższym czasie. Niemniej jak widać na poniższym wideo, jest na co czekać…

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij