Udostępnij
Tweetnij

Już w najbliższy weekend rozpocznie się Huawei Roadshow

W najbliższy weekend, 11 maja 2013, rozpocznie się pierwszy w Polsce roadshow Huawei Device. W 6 największych miastach Polski będzie można zapoznać się z najnowszymi smartfonami, tabletami i modemami chińskiego potentata. Na odwiedzających Strefę Technologii Mobilnych Huawei czekać będzie wiele atrakcji, w tym konkurs z nagrodami.

W najbliższy weekend, 11 maja 2013, rozpocznie się pierwszy w Polsce roadshow Huawei Device. W 6 największych miastach Polski będzie można zapoznać się z najnowszymi smartfonami, tabletami i modemami chińskiego potentata. Na odwiedzających Strefę Technologii Mobilnych Huawei czekać będzie wiele atrakcji, w tym konkurs z nagrodami.

Przeczytaj koniecznie >> Tablet – kupić z Wi-Fi czy 3G?

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Na trasie Huawei Roadshow „Make it Possible” znajdzie się sześć miast – Poznań, Kraków, Gdańsk, Warszawa, Łódź i Wrocław. Strefa Technologii Mobilnych Huawei pojawi się w największych galeriach handlowych, a odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z szerokim portfolio urządzeń mobilnych Huawei – tabletami, smartfonami oraz modemami.

Wśród prezentowanych urządzeń znajdują się m.in. smartfony z serii Ascend: Y300, G510 oraz – po raz pierwszy prezentowane w Polsce – super smukły i szybki Ascend P2 oraz Ascend Mate – smartfon z ekranem o przekątnej aż 6.1 cala! Zwiedzający będą także mogli zapoznać się z urządzeniami obsługującymi technologię LTE, m.in. smartfonem Ascend P1 LTE oraz tabletem MediaPad 10 FHD, a także z modemami i mobilnymi routerami WiFi.

Na wszystkich, którzy odwiedzą Strefę Huawei czekają ciekawe konkursy. Jednym z nich jest specjalna gra. Osoby, które wezmą w niej udział i zdobędą podczas całego Roadshow najwyższą liczbę punktów, mają szanse wygrać atrakcyjne nagrody. Wyniki będzie można na bieżąco śledzić na stronie www.kosmicznamisja.pl.

Odwiedzający będą mogli także w specjalnej aplikacji odbyć wirtualną podróż w przestrzeń kosmiczną. Powstałe w ten sposób sekwencje wideo będzie można zamieścić na swoim profilu na Facebooku.

Wszyscy, którzy w czasie trwania Roadshow zdecydują się na zakup wybranych modeli smartfonów Huawei w określonych punktach sprzedaży operatorów i następnie zgłoszą się z dowodem zakupu do konsultantów w Strefie Huawei, otrzymają w prezencie nawigację GPMapa.

 Kalendarz Huawei Roadshow „Make it Possible”:

  • 11-12 maja, Poznań – Galeria Stary Browar
  • 17-18 maja, Kraków – Galeria Krakowska
  • 25-26 maja, Gdańsk – Galeria Bałtycka
  • 8-9 czerwca, Warszawa – Galeria Mokotów
  • 15-16 czerwca, Łódź – Galeria Manufaktura
  • 22-23 czerwca, Wrocław – Pasaż Grunwaldzki
  • 29-30 czerwca, Warszawa – CH Arkadia

 Więcej informacji o Roadshow  na www.facebook.com/HuaweiDevicePolska­.

Źródło: Informacja prasowa Huwaei

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij