Udostępnij
Tweetnij

Testujemy dla was tablet ASUS Google Nexus 7. Co chcecie wiedzieć?

Do naszej redakcji trafił tablet, który powstał w kooperacji Google i Asusa. Jest on obecnie jednym z najpopularniejszych tabletów z Androidem na rynku.

Do naszej redakcji trafił tablet, który powstał w kooperacji Google i Asusa. Jest on obecnie jednym z najpopularniejszych tabletów z Androidem na rynku.

Przeczytaj koniecznie >> Tablet – kupić z Wi-Fi czy 3G?

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Google Nexus 7 jest doskonale znany od pewnego już czasu. To jeden z najpopularniejszych tabletów z systemem Android na rynku. 7-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280×800 pikseli, układ NVIDIA Tegra 3, może kusić.

Tymczasem tradycyjnie kierujemy do Was pytanie – co mamy dla Was przetestować? Odpowiedzi umieszczajcie w komentarzach pod niniejszym newsem. Zapraszamy!

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij