Udostępnij
Tweetnij

Xbox SmartGlass zaktualizowany pod kątem tabletów z Androidem

Jeśli jesteście miłośnikami Xbox 360, a ściślej jej współpracą z system Android, z pewnością ucieszy was fakt aktualizacji aplikacji SmartGlass do wersji 1.5. Co nowego?

Jeśli jesteście miłośnikami Xbox 360, a ściślej jej współpracą z system Android, z pewnością ucieszy was fakt aktualizacji aplikacji SmartGlass do wersji 1.5. Co nowego?

Przeczytaj koniecznie >> Najlepsze darmowe gry na tablet z Androidem

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Program umożliwia kontrolą konsoli Xbox z pomocą smartfona czy tabletu. Najważniejsza zmiana jaka pojawiła się wraz z numerkiem 1.5 to optymalizacja aplikacji pod kątem jej działania na urządzeniach pracujących pod kontrolą systemu Android, z wyświetlaczami o przekątnej 7 cali i więcej.

Wśród nowości pojawiła się również funkcja „zawsze włączona”, dzięki której nasz tablet czy smartfon nie wejdzie w tryb uśpienia w trakcie gry. Jak zapewnia Microsoft, usunięto również sporą liczbę bugów, a także wprowadzono szereg “poprawek wyglądu i jakości działania aplikacji”. Aktualizacja waży 18MB i można pobrać ją z sklepu Google Play, konkretnie stąd.

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij