Udostępnij
Tweetnij

Flash Playera dla Androida zainstalujesz jeszcze tylko dziś

To już ostatni dzwonek! Jeśli jeszcze nie zainstalowaliście Flash Playera na Androidzie, a planujecie to zrobić, to wiedzcie, że dziś macie ostatnią szansę!

To już ostatni dzwonek! Jeśli jeszcze nie zainstalowaliście Flash Playera na Androidzie, a planujecie to zrobić, to wiedzcie, że dziś macie ostatnią szansę!

Przeczytaj koniecznie >> Microsoft integruje Flash Playera z Internet Explorerem 10 w Windows 8

Adobe przekazało niedawno w oficjalnym oświadczeniu, że nie zamierza wspierać Flash Playera na Androidzie 4.1. Cóż… decyzja nie dziwi, gdyż producent Flasha rozpoczął powolne uśmiercanie tej technologii dla Androida już w listopadzie zeszłego roku, kiedy to przekazano, iż plug-in nie będzie rozwijany na platformę Google oraz BlackBerry. Podano wtedy do informacji także, iż nowe instalacje wtyczki na urządzeniach z Androidem zostaną zablokowane po 15 sierpnia, czyli… już jutro!

Tak więc jeśli potrzebujecie Flash Playera, to zainstalujcie wtyczkę jeszcze dziś. Jutro już wam się nie uda, bo nowe instalacje zostaną zablokowane w Google Play store. Plug-in znajdziecie pod tym adresem.

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij