Udostępnij
Tweetnij

Prace nad LibreOffice dla Androida idą w najlepsze

Popularny pakiet biurowy The Document Foundation doczeka się niedługo wersji również na tablety z Androidem. Fundacja już dysponuje poglądowymi wersjami LibreOffice.

Popularny pakiet biurowy The Document Foundation doczeka się niedługo wersji również na tablety z Androidem. Fundacja już dysponuje poglądowymi wersjami LibreOffice.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych trików na tablety z Androidem

LibreOffice jest jednym z najlepszych bezpłatnych pakietów biurowych, który oparto na OpenOffice.org. The Document Foundation, które sprawuje pieczę nad oprogramowanie w zeszłym roku poinformowało, że zamierza przenieść LibreOffice na urządzenia pracujące w oparciu o Androida. Słowa zamierzają dotrzymać, bo poinformowano o postępie prac nad aplikacją.

LibreOffice dla Androida już działa! To najważniejsza informacja. Niestety, program wymaga jeszcze wiele pracy związanych z działaniem, jak i interfejsem użytkownika. Tak więc nieprędko doczekamy się publicznej wersji beta pakietu. Najważniejsze jednak, że prace idą w dobrym kierunku.

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij