Udostępnij
Tweetnij

Deweloperzy będą komentować opinie użytkowników w Google Play

Rodzi się jednak tylko pytanie: czy wspomniana funkcja nie przerodzi się z czasem w pyskówkę pomiędzy użytkownikami aplikacji na platformę Google’a oraz ich deweloperami…?

Rodzi się jednak tylko pytanie: czy wspomniana funkcja nie przerodzi się z czasem w pyskówkę pomiędzy użytkownikami aplikacji na platformę Google’a oraz ich deweloperami…?

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych trików na tablety z Androidem

Użytk0wnicy Androida od bardzo dawna mogą umieszczać własne komentarze czy też krótkie recenzje związane z aplikacjami na platformę Google. Firma z Mountain View nie pozwalała jednak toczyć dyskusji w komentarzach, co bardzo chętnie widzieliby deweloperzy oprogramowania. To się wkrótce zmieni, gdyż na oficjalnym blogu Android Developers przekazano, że nowa funkcja jest w drodze.

Deweloperzy będą mogli odpowiadać na konkretne komentarze użytkowników pod aplikacjami za pomocą dedykowanego im panelu w Google Play. To z pewnością udane rozwiązanie… pod warunkiem, że zarówno użytkownicy, jak i deweloperzy będą umieli z niego korzystać z głową, a nie rozpętywać w ten sposób dyskusje nic nie wnoszące do tematu.

Początkowo funkcja nie zostanie oddana wszystkim deweloperom, a jedynie tym najlepszym, którzy posiadają status Top Developer.

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij