Udostępnij
Tweetnij

Redmi Smart Band 2 blisko. Nowa opaska Xiaomi w drodze

Redmi Smart Band 2 to niedroga opaska Xiaomi, która jest w przygotowaniu. Wygląda na to, że premiera gadżetu jest nieodległa. Wskazuje na to masowa produkcja urządzenia, którą uruchomiono na wybranych rynkach wraz z dedykowanym dockiem. Niestety o opasce Xiaomi Redmi Smart Band 2 wiadomo obecnie niewiele.

Redmi Smart Band 2 to nowa opaska Xiaomi, która jest w drodze. Pewne informacje na jej temat uzyskał leaker Mukul Sharma, który w przeszłości serwował nam sprawdzone plotki z obozu chińskiego giganta. Te pozwalają nam sugerować, że oficjalna zapowiedź i co za tym idzie, rynkowa premiera urządzenia są nieodległe.

Sharma twierdzi, że Xiaomi uruchomiło masową produkcję opaski Redmi Smart Band 2. Odbywa się to na wybranych rynkach azjatyckich oraz europejskich. Dotyczy to także dedykowanego docka do ładowania baterii. Coś więc musi być na rzeczy. Kiedy odbędzie się debiut?

Tania opaska Xiaomi Redmi Smart Band 2 pierwszym kwartale

Z informacji przekazanych przez źródło wynika, że premiera opaski Redmi Smart Band 2 odbędzie się w niedługim czasie. Spodziewajmy się, że nastąpi to już w pierwszym kwartale 2023 r. Specyfikacja techniczna czy funkcje gadżetu nie są na razie znane. Tego typu szczegóły pewnie poznamy bliżej planowanej przez Xiaomi zapowiedzi.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla systemu Windows 11

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij