Udostępnij
Tweetnij

Galaxy Watch w promocji Samsung Odkup

Galaxy Watch doczekał się nowej promocji w ramach akcji Samsung Odkup. Jeśli zdecydujecie się na zakup tych zegarków, to będziecie mogli zyskać do 200 złotych. Będzie to możliwe w trakcie sprzedaży poprzedniego wearables. Promocja dotyczy tylko oryginalnych zegarków Samsung Galaxy Watch, a nie modeli Active.

Galaxy Watch objęto nową promocją w ramach akcji Samsung Odkup. W ten sposób przy odsprzedaży starszego zegarka będziecie mogli liczyć na bonus w wysokości do 200 złotych. Otrzymacie go po uprzedniej rejestracji nowego sprzętu na specjalnej stronie internetowej, którą przygotował producent. Zobaczmy, co trzeba zrobić.

Wystarczy tylko nabyć jeden z dwóch modeli Samsung Galaxy Watch i następnie trzeba zarejestrować urządzenie poprzez specjalny formularz. Następnie po 21 dniach będzie można odebrać specjalny kupon, który będzie uprawniał do zyskania 150 lub 200 złotych. Będzie to możliwe w trakcie wyceniania starszego urządzenia, które będziecie sprzedawać na tej stronie. Kurier odbierze stary sprzęt i ten następnie zostanie zweryfikowany przez specjalistów Jeśli wszystko będzie się zgadzać, to zostaną przelane środki.

Samsung Galaxy Watch promocja Samsung Odkup opinie

Samsung Odkup z nową promocją tylko dla dwóch modeli Galaxy Watch

Tutaj warto mieć na uwadze, że nowa akcja promocyjna obejmuje tylko dwa zegarki Galaxy Watch – to wersje z kopertami 42 i 46 mm (modele R800 i R810), a innych już nie, co warto mieć na uwadze. Przy zakupie mniejszego można liczyć na bonus w wysokości 150 złotych, a większego modelu na 200 złotych. Pula voucherów jest ograniczona. Szczegóły nowej akcji znajdziecie w oficjalnym regulaminie. Akcja potrwa do 17 listopada.

Przeczytaj także: Google Maps – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij