Udostępnij
Tweetnij

Sony WF-1000XM3 – słuchawki bezprzewodowe z funkcją Asystent Google

Sony WF-1000XM3 to nowe słuchawki bezprzewodowe, które wprowadzają do oferty Japończycy. Gadżet wspiera funkcję Asystent Google i mają system eliminacji hałasów. To oznacza, że można na nich słuchać muzyki bez zakłóceń otoczenia. Słuchawki bezprzewodowe Sony WF-1000XM3 będą dostępne również w Polsce.

Sony WF-1000XM3 to słuchawki bezprzewodowe z systemem wyciszania dźwięków, które debiutują w ofercie japońskiej firmy. Cena nie jest niska, bo ustalono ją na poziomie 229 dolarów. Będą dostępne także w Polsce, gdyż na rodzimej stronie producenta można już znaleźć informacje na ich temat. Cena w kraju nie jest jednak jeszcze znana i na razie można ich zakupić. Słuchawki wspierają funkcję Asystent Google.

Sony WF-1000XM3 dzięki integracji z funkcją Asystent Google pozwala na korzystanie z inteligentnego asystenta w wygodny sposób. Słuchawki zapewniają także długi czas pracy na baterii, bo wynoszący na jednym naładowaniu aż 6 godzin. Co ciekawe, to wynik z włączonym systemem redukowania szumów. Dołączone pudełeczko ładujące zapewni dodatkowe 24 godzin słuchania na jednym naładowaniu. Wyposażono je w złącze typu USB C. 10 minut ładowania pudełeczka ma zapewnić energię na 90 minut słuchania muzyki.

Sony WF-1000XM3 cena słuchawki bezprzewodowe z Asystent Google opinie gdzie kupić najtaniej w Polsce

Asystent Google w słuchawkach Sony WF-1000XM3 może być aktywowany dotknięciem

Chcąc włączyć funkcję Asystent Google trzeba dotknąć prawą słuchawkę z zestawu i następnie przytrzymać chwilę palec. Inne ciekawe funkcje, które mają słuchawki bezprzewodowe Sony WF-1000XM3, to automatyczne pauzowanie muzyki po wyjęciu jednej z ucha. Opcje z zakresu sterowania dotykiem można konfigurować. Premiera w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 5 sierpnia.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło

Dritone

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.