Udostępnij
Tweetnij

Słuchawki Samsung Galaxy Buds z dużą aktualizacją oprogramowania

Słuchawki Samsung Galaxy Buds dostają właśnie większą aktualizację oprogramowania, w której producent wprowadza ciekawe udoskonalenia. Poprawiono przede wszystkim reakcję na podwójny i potrójne stuknięcie. Samsung dla Galaxy Buds wprowadza także nowe komendy Bixby. Niestety, tylko w dwóch różnych językach.

Samsung Galaxy Buds to słuchawki bezprzewodowe, które producent dorzucał w Polsce w ramach przedsprzedaży modeli S10. Teraz udostępniono dla nich większą aktualizację oprogramowania. Uaktualnienie wprowadza udoskonalenia, jak i też pewne nowości. Zobaczmy, co to dokładnie jest.

Poniżej widzicie oficjalny wykaz zmian, który pochodzi z serwisu źródłowego. Widzimy, że Samsung w Galaxy Buds wprowadza udoskonalenia dla podwójnego i potrójnego stuknięcia. Następnie mamy możliwość aktywacji dźwięku Ambient poprzez dłuższe przytrzymanie. Na tym jednak nie koniec.

Samsung Galaxy Buds aktualizacja słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds aktualizacja słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki Samsung Galaxy Buds z nowymi komendami Bixby

Samsung w Galaxy Buds udostępnia także nowe komendy asystenta Bixby. Co prawda, tylko w dwóch językach: koreańskim i angielskim. Z czasem może jednak zostaną dodane kolejne. W ten sposób będzie można kontrolować dźwięk Ambient, equalizer oraz status baterii. Będzie też można zablokować dotyk. Aktualizacja jest już dostępna. Producent pozwala ją pobrać i zainstalować poprzez aplikację dla wearables. Można to też zrobić z użyciem programu dla Windows i macOS.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z marca

źródło: Sammobile

Marcelina Poznańska

Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij