Udostępnij
Tweetnij

Apple AirPods najpopularniejszym prezentem w te święta w USA

Apple AirPods mają już na koncie dwa lata, jednak użytkownicy wciąż bardzo chętnie kupują te słuchawki. W tym roku pobiły one kolejny rekord. Tym razem chodzi tutaj o liczbę sprzedanych egzemplarzy AirPods w okresie świątecznym. Co więcej, był to jeden z najczęściej wspominanych urządzeń w serwisie Twitter w tym czasie.

Apple AirPods to słuchawki bezprzewodowe, które mają już dwa lata na koncie, ale okazuje się, że są wciąż niezwykle popularne. Co więcej, pobiły one kolejne rekordy. W Stanach Zjednoczonych, jak pisze wiele serwisów zagranicznych, stały się numerem 1 wśród najpopularniejszych świątecznych prezentów. Ale to nie wszystko.

Apple AirPods były najchętniej kupowanymi urządzeniami w Stanach Zjednoczonych w tym roku. Klienci tak prędko rzucili się na zakup słuchawek, że szybko zabrakło ich w sklepach. Na długo przed świętami pojawiały się problemy z dostawą tych urządzeń.

apple airpods 2 kiedy premiera cena ios 12 live listen

W tym roku słuchawki górowały również nad innymi urządzeniami na Twitterze. AirPods for Christmas było w pierwszej dwudziestce najpopularniejszych wyrażeń w tym czasie. Częściowo były one związane z wyśmiewaniem tych urządzeń, jednak ostatecznie wielu użytkowników otrzymało taki prezent. Kojarzy się on, jak twierdzi wielu, z burżujstwem.

Apple AirPods tańsze niż Beats

Wielu użytkowników stwierdzało również, że słuchawki Apple mają gorszą jakość dźwięku niż Beatsy, dlatego chcą zmienić markę. Nie mają jednak świadomości tego, że marka Beats również należy do Apple’a. Co więcej, jest droższa niż AirPodsy. Słuchawki są wciąż popularne wśród użytkowników, choć mają już dwa lata na koncie. Apple aktualnie nie zapowiedziało nowych edycji, choć już pojawia się wiele plotek na ten temat.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Zobacz, jak go dodać we własnym telefonie

Źródło: 9to5mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij