Udostępnij
Tweetnij

Apple i Belkin proponują nową przejściówkę dla iPhone’ów 8 i 7. To Belkin Audio + Charge RockStar

Smartfony iPhone 8 i 7 nie mają złącza minijack. Jak dobrze pamiętamy, Apple pozbyło się go w zeszłorocznych telefonach z systemem iOS i nie ma co liczyć na jego powrót. Co teraz? Od tego są specjalne przejściówki. Jedną z najnowszych jest przejściówka Belkin Audio + Charge RockStar ze złączem 3,5 mm, która pojawiła się w ofercie sklepu firmy z Cupertino.

Smartfony iPhone 8 i 7 nie mają złącza minijack. Jak dobrze pamiętamy, Apple pozbyło się go w zeszłorocznych telefonach z systemem iOS i nie ma co liczyć na jego powrót. Co teraz? Od tego są specjalne przejściówki. Jedną z najnowszych jest przejściówka Belkin Audio + Charge RockStar ze złączem 3,5 mm, która pojawiła się w ofercie sklepu firmy z Cupertino.

Apple iPhone 8 iPhone 7s przejściówka minijack

iPhone 7 i 7 Plus to pierwsze smartfony Apple’a, gdzie usunięto klasyczne złącze słuchawkowe. Nie inaczej sytuacja wygląda w tegorocznych modelach telefonów, które zaprezentowano w zeszłym miesiącu. Firma z Cupertino wspaniałomyślnie jednak dodaje w opakowaniu przejściówkę ze złącza Lightning na minijacka, którą widzicie na zdjęciu otwierającym (po mojej pozostało już tylko tyle, bo już zdążyłem ją zgubić…😐). Problem jest jednak taki, że ten adapter nie pozwala jednocześnie słuchać muzyki ze słuchawek i korzystać ze złącza Lightning. Ot, chociażby do ładowania baterii. Belkin ma na to radę i w AOS już znajdziecie nową przejściówkę o nazwie (pełnej) Przejściówka Belkin Audio + Charge Rockstar ze złączem 3,5 mm. Cena? Niespełna 140 złotych.

Przejściówka Belkin Audio + Charge Rockstar ze złączem 3,5 mm pozwala na jednoczesne słuchanie muzyki ze słuchawek i ładowanie baterii iPhone’a. Można to robić z prądem o mocy 12W, a więc wykorzystać także szybkie ładowanie baterii, co jest dużym plusem. Przejściówka wyróżnia się także pod względem jakości dźwięku. Jest w stanie przenosić 24-bitowy strumień dźwięku o częstotliwości próbkowania 48 kHz. Producent chwali się także synchronizacją czy obsługą zdalnego sterowania czy mikrofonu. Do poprawnego działania wymagany jest system iOS 10 lub nowszy. Gadżet możecie obejrzeć na poniższych zdjęciach.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Belkin Audio + Charge Rockstar ze złączem 3,5 mm można już zamawiać i jeśli zrobicie to teraz, to planowane w Polsce dostawy będą realizowane w ten piątek. Firma ma także w ofercie inną, podobną przejściówkę, ale ta druga ma dwa złącza Lightning. Jej cena jest o 30 złotych wyższa.

Belkin Audio + Charge Rockstar ze złączem 3,5 mm – najważniejsze cechy

  • Pozwala na jednoczesne słuchanie muzyki i ładowanie baterii
  • Zapewnia wsparcie dla dźwięku w częstotliwości 48 kHz i rozdzielczości 24 bitów
  • Pozwala ładować baterię prądem o mocy do 12W
  • Zapewnia zgodność ze wszystkimi słuchawkami z wtyczką 3,5 mm
  • Wspiera zdalne sterowanie i mikrofon
  • Obsługuje synchronizację
  • Zapewnia zgodność z iPhone’ami i iPadami
  • Wymaga systemu iOS 10 lub nowszego

Zobacz także: iOS 11 pozwoli ci łatwo odzyskać miejsce w iPhonie czy iPadzie

Na poniższym filmie obejrzysz możliwości aplikacji Pliki z iOS 11:

źródło: Apple (via The Verge)

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij