Udostępnij
Tweetnij

Apple Watch series 3 prawdopodobnie z nowymi iPhone’ami

Serwis DigiTimes donosi, że Apple Watch series 3 ma pojawić się dopiero jesienią tego roku. Plotka powiela się z informacjami podanymi wcześniej przez chińskie Economic Daily News. Według plotek zegarek ma doczekać się łączności komórkowej oraz LTE. Chwilowo brakuje jednak konkretnych informacji.

Serwis DigiTimes donosi, że Apple Watch series 3 ma pojawić się dopiero jesienią tego roku. Plotka powiela się z informacjami podanymi wcześniej przez chiński Economic Daily News. Według plotek zegarek ma doczekać się łączności komórkowej LTE. Chwilowo brakuje jednak konkretnych informacji.

Serwis DigiTimes donosi, że Apple Watch series 3 ma pojawić się dopiero w drugiej połowie tego roku. Jeśli brać pod uwagę regularne prezentacje giganta z Cupertino, oficjalnej zapowiedzi będziemy mogli spodziewać się wraz z kolejnym iPhone’em. Tak samo uważa chiński Economic Daily News, który napisał, iż nowy Apple Watch zadebiutuje w trzecim kwartale 2017 roku.

Apple Watch series 2

O series 3 kraży już wiele plotek. Nieoficjalnie mówi się, że nowa generacja zegarków ma doczekać się przede wszystkim łączności komórkowej. Jest to bardzo pożądana przez użytkowników funkcja. Do tej pory zegarki muszą być połączone z iPhone’em, co uniemożliwia np. zostawienie telefonu w domu. Gdyby gigant wprowadził takie zmiany, użytkownicy mogliby rozmawiać z pomocą zegarka bez konieczności posiadania przy sobie smartfona. Wymagałoby to jednak zmian w ofercie operatorów. Analitycy, tacy jak Christopher Rolland, twierdzą, że zegarki mogą doczekać się modemu LTE.

Apple Watch series 3 bez poważnych zmian w wyglądzie?

Zegarki giganta z Cupertino nie zmieniły widocznie swojego wyglądu od 2015 roku, kiedy pierwszy raz weszły na rynek. Nieoficjalnie mówi się, że kolejna generacja również niewiele zmieni w wyglądzie, za to doda kilka ciekawych zmian wewnątrz urządzenia. Z całą pewnością można będzie spodziewać się również nowych modeli pasków.

Przypomnijmy, że Apple Watch zadebiutował we wrześniu 2015 roku. Możliwe, że nowe modele pojawią się już z systemem watchOS 4.0, który, jeśli wierzyć plotkom, ma ograniczać powiadomienia na ekranie urządzenia w trakcie jazdy samochodem.

Obejrzyj również film – iPhone 8 – podsumowanie plotek

Źródło: DigiTimes

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij