Udostępnij
Tweetnij

Gogle Gear VR dla Galaxy Note 7 dostrzeżone na stronie zauba

Na stronie zauba.com dostrzeżono nowe gogle Gear VR, które ukrywają się pod nazwą kodową SM-R323. Być może to nowe okulary dla smartfonu Galaxy Note 7, na co wskazują nazwy kodowe poprzednich wersji tego gadżetu.

Na stronie zauba.com dostrzeżono nowe gogle Gear VR, które ukrywają się pod nazwą kodową SM-R323. Być może to nowe okulary dla smartfonu Galaxy Note 7, na co wskazują nazwy kodowe poprzednich wersji tego gadżetu.

Samsung Gear VR

Czwartego lipca Samsung dostarczył do Indii, gdzie ma duże centrum R&D, dwie paczki, z czego każda zawiera po dwie sztuki urządzenia ukrywającego się pod nazwą kodową SM-R323. Sugeruje się, że to mogą być nowe okulary VR dla smartfonu Galaxy Note 7, bo ten ma mieć odwracalne złącze USB C i już nie zapewni kompatybilności ze starszymi goglami Gear VR.

sm-r323

Zdaje się, że rzeczywiście tak jest, bo pierwsze gogle Innovator Edition dla Galaxy Note 4 ukrywały się pod nazwą SM-R320, okulary dla Galaxy S6 to SM-R321, a obecnie oferowane to SM-R322. Tak więc najpewniej mamy tu do czynienia z nowymi goglami VR koreańskiego giganta. Pewnie nie będą one znacznie różnić się od tych znanych nam obecnie. Po prostu konstrukcja zostanie dostosowana do nowego flagowca z S Pen i tyle. Możliwe też, że SM-R323 będą nieco większe od dotychczasowych okularów, bo Galaxy Note 7 ma prawdopodobnie ekran o przekątnej aż 6 cali.

W Galaxy S7 i S7 edge zachowano port microUSB przede wszystkim z myślą o zapewnieniu kompatybilności ze starszymi goglami Gear VR, ale Samsung tak naprawdę nie może bez końca trzymać się przestarzałego interfejsu i kiedyś zastąpi go złączem USB C. Wiele wskazuje na to, że nastąpi to już w przyszłym miesiącu, wraz z premierą Galaxy Note 7.

źródło: galaxyclub

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij