Udostępnij
Tweetnij

Quanta Computer: Apple Watch 2 w maju lub czerwcu

Barry Lam – szef Quanta Computer w trakcie spotkania z inwestorami ujawnił, że prace nad Apple Watch 2 już trwają i nowy zegarek ma szansę zadebiutować przed końcem drugiego kwartału 2016 roku.

Apple-Watch-2-650x366

Barry Lam – szef Quanta Computer w trakcie spotkania z inwestorami ujawnił, że prace nad Apple Watchem 2 już trwają i nowy zegarek ma szansę zadebiutować przed końcem drugiego kwartału 2016 roku.

Apple Watch zadebiutował w kwietniu tego roku i szybko pozwolił firmie z Cupertino stać się liderem na rynku smartwatchy. Niestety, sporo osób tak naprawdę czeka na drugą generację zegarka z watchOS. Jeśli znajdujecie się wśród nich, to z pewnością zainteresują was informacje ujawnione przez szefa Quanta Computer.

Barry Lam – szef Quanta Computer „wygadał się” w trakcie spotkania z inwestorami, że prace nad Apple Watchem 2 już trwają. Ponadto dodał, że nowy zegarek Apple ma trafić na rynek jeszcze przed końcem drugiego kwartału 2016 roku, a więc pewnie pod koniec maja lub w czerwcu. Natomiast na trzeci kwartał przewidziane są większe dostawy.

Niestety, szczegóły związane z Apple Watchem 2 pozostają tajemnicą. Na pewno możemy spodziewać się nowego mikrokomputera, który zapewni lepszą wydajność niż Apple S1 z pierwszego Apple Watcha i wiele innych udoskonaleń. Co dokładnie? O tym przekonamy się z czasem.

źródło: udn

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij