Udostępnij
Tweetnij

iWatch pozwoli na uruchamianie aplikacji firm trzecich

Jeśli wierzyć plotkom, to iWatch będzie wspierać aplikacje innych deweloperów niż od Apple. Co ciekawe, firma z Cupertino już wybrała partnerów, którzy przygotowują własne aplikacje dla iZegarka.

Koncept iWatch

Jeśli wierzyć plotkom, to iWatch będzie wspierać aplikacje innych deweloperów niż od Apple. Co ciekawe, firma z Cupertino już wybrała partnerów, którzy przygotowują własne aplikacje dla iZegarka.

Przeczytaj koniecznie >> Sekrety iOS 8

Co sądzisz o mikropłatnościach w aplikacjach i grach mobilnych?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

9to5mac raportuje, że Apple wybrało już deweloperów (w tym związanych z aplikacjami społecznościowymi), którym już udostępniono wczesne SDK dla zegarka iWatch. Warto dodać, że nastąpiło to niedawno. To oznacza, że wyselekcjonowani partnerzy już rozpoczęli prace nad aplikacjami dla smart watcha, którego prezentacji spodziewamy się już 9 września, a więc za dwa dni.

Spodziewamy się, że w trakcie wtorkowej konferencji Apple zaprezentuje także nowe SDK i być może udostępni je większej liczbie deweloperów. Tak więc pozostaje nam czekać na więcej informacji. W zasadzie to jednak nie dziwi. Aplikacje są kluczowym elementem dzisiejszych urządzeń i uniemożliwienie uruchamiania zewnętrznych programów w iWatch byłoby poniekąd strzałem we własną stopę.

źródło: 9to5mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij