Udostępnij
Tweetnij

Toshiba wprowadza do oferty najszybszą kartę microSD

Japończycy wprowadzają do sprzedaży nowe karty microSD zgodne ze specyfikacją UHS-II, które zachwalają jako najszybsze na świecie. Odczyt danych może odbywa się z prędkości do 260 MB/s!

MicroSD UHS-II

Japończycy wprowadzają do sprzedaży nowe karty microSD zgodne ze specyfikacją UHS-II, które zachwalają jako najszybsze na świecie. Odczyt danych może odbywa się z prędkości do 260 MB/s!

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje akcesoriów

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Toshiba pochwaliła się najszybszymi na świecie kartami microSD, które zapewniają transfer danych na poziomie dostępnym do niedawna tylko dla pełnowymiarowych kart SD. W przypadku 32 GB wariantu nowej karty możemy liczyć na odczyt na poziomie aż 260 MB/s (w przypadku zapisu danych transfer jest tylko o 20 MB/s mniejszy). Toshiba dodaje, że taka szybkość pozwoli nam bezproblemowo nagrywać filmy w wysokiej rozdzielczości (4K) i następnie szybko przegrywać je na komputer lub inne urządzenie.

Specyfikację nowych karty microSD od Toshiby znajdziecie poniżej. Do sprzedaży trafią dwa warianty o pojemności 32 i 64 GB.

Model Pojemność Transfer maksymalny UHS Speed Class
Odczyt Zapis
THNSX032GAJCM4 32GB 260MB/s 240MB/s U3
THNSX064GBK5M4 64GB 145MB/s 130MB/s U3

Źródło: Toshiba

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij