Udostępnij
Tweetnij

Akcesoria Belkin – przydatne w pracy i w trakcie nauki (informacja prasowa)

Tablety są gadżetami, które coraz częściej używają nie tylko dorośli lecz również dzieci. Oczywiście sposób korzystania z tych urządzeń przez różne grupy klientów może się diametralnie różnić. Inaczej z tabletu będzie korzystał dorosły biznesmen, inaczej zabiegany nastolatek, a w zupełnie inny sposób tabletem będzie się bawić małe dziecko.

Tablety są gadżetami, które coraz częściej używają nie tylko dorośli lecz również dzieci. Oczywiście sposób korzystania z tych urządzeń przez różne grupy klientów może się diametralnie różnić. Inaczej z tabletu będzie korzystał dorosły biznesmen, inaczej zabiegany nastolatek, a w zupełnie inny sposób tabletem będzie się bawić małe dziecko.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje akcesoriów dla tabletów

 

Którą z polskich marek tabletów cenisz sobie najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Belkin mając na uwadze warunki, w jakich użytkujemy nasz sprzęt, oferuje popularne akcesoria, które nie tylko zadbają o bezpieczeństwo tabletów, ale też umożliwią komfortową ich eksploatację.

Rodzicom pociech, które na tabletach oglądają bajki i korzystają z aplikacji edukacyjnych, Belkin proponuje etui Air Protect Case (B2A050) i Air Shield Case (B2A060) dla iPadów 2, 3 i 4 generacji oraz iPada Mini. Pierwsze z nich jest niebywale lekkie i dzięki specjalnej piankowej konstrukcji chroni przed przypadkowymi upadkami, które to mogą często zdarzać się podczas dziecięcej zabawy. Etui nie zakrywa żadnych przycisków i portów rozszerzeń, dzięki czemu tablet zachowuje swoją funkcjonalność. Akcesoria te sprzedawane są w trzech kolorach – czarnym, niebieskim i zielonym.

Osoby poszukujące ochrony z prawdziwego zdarzenia powinny zainteresować się nieco masywniejszym, czarnym pokrowcem Air Shield Case, który spełnia wymogi niezbędne do otrzymania certyfikatu MIL-STD-810G (ogranicza do minimum ryzyko uszkodzeń wynikające z upadku z wysokości do 1,8 metra). Etui to sprawdzi się świetnie podczas podróży, na przykład górskich wędrówek, wypraw rowerowych i wszędzie tam, gdzie ryzyko uszkodzenia tablety jest znacznie zwiększone.

[nggallery id=154]

Najmłodsi użytkownicy, ale także studenci i osoby korzystające z tabletu w biurze z pewnością docenią Belkin Tablet Stand (B2B026) oraz Belkin Tablet Stand with Storage (B2B027). To estetycznie wykonane podstawki, które umożliwią stabilne utrzymanie tabletu w pozycji poziomej lub pionowej. Docenimy to zwłaszcza podczas oglądania filmów, przeglądania służbowych prezentacji i długotrwałego wertowania zasobów sieci. Belkin Tablet Stand with Storage posiada dodatkowo praktyczne, zamykane pudełeczko, w którym przechowywać można różnego rodzaju akcesoria biurowe i innego rodzaju drobiazgi.

Belkin Store and Charge (B2B074) znajdzie swoje zastosowanie w każdym z miejsc, w którym korzysta się z tabletów. Utylitarna stacja ładująca zadebiutuje w sprzedaży w Polsce już 14 kwietnia i umożliwi jednoczesne ładowanie do dziesięciu urządzeń. Idealnym miejscem na wykorzystanie takiego akcesorium będą wszelkiego rodzaju placówki edukacji – szkoły, uczelnie wyższe, ale także centra konferencyjne, biblioteki, a nawet kawiarnie.

Niewiele osób kupujących tablet myśli przy okazji zakupu o dodatkowych akcesoriach. Tymczasem wydatek stanowiący zaledwie niewielki ułamek ceny nowego urządzenia może przyczynić się nie tylko do poprawy jakości jego obsługi, ale też uchronić przed dodatkowymi kosztami, wynikającym z niespodziewanych napraw.

Informacja prasowa

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij