Udostępnij
Tweetnij

Roy J.E.M Raymann – ekspert od snu dołącza do Apple. Po co?

Firma z Cupertino zatrudniła kolejnego specjalistę, tym razem od snu. Roy J.E.M Raymann został z pewnością przydzielony do prac związanych z zegarkiem iWatch.

Logo Apple

Firma z Cupertino zatrudniła kolejnego specjalistę, tym razem od snu. Roy J.E.M Raymann został z pewnością przydzielony do prac związanych z zegarkiem iWatch.

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Serwis 9to5mac informuje, że Apple zatrudniło Roya J.E.M Raymanna, który wcześniej pracował w Philips Research. Jegomość specjalizuje się w ekspertyzach związanych ze snem. Na jego profilu w LinkedIn możemy znaleźć informacje o jego odkryciach, w tym związanych z optymalizacją odpoczynku i aktywności oraz niefarmakologicznych metod promujących sen.

Raymann nie jest pierwszym specjalistą związanym z czujnikami medycznymi oraz zdrowiem, którego w ostatnim czasie zatrudniło Apple. Wiele raportów sugeruje, że inteligentny zegarek firmy z Cupertino – iWatch będzie nastawiony na fitness oraz monitorowanie zdrowia użytkowników. Specjaliści, których zatrudnia Apple, mają na celu opracować jak najwięcej możliwości dla tego akcesorium. Wiemy także, iż w Cupertino przygotowywana jest nowa aplikacja – Healthbook, która ma być częścią iOS 8.

Roy J.E.M Raymann przekazał serwisowi 9to5mac, że rzeczywiście nie pracuje już w Philips Research, ale nowego miejsca zatrudnienia nie zdradził.

Źródło: 9to5mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij