Udostępnij
Tweetnij

Snakebyte Vyper – androidowy tablet, odtwarzacz mediów i konsola TV w jednym (wideo)

Snakebyte Vyper to urządzenie stworzone przez firmę Sunflex. Generalnie jest to 7-calowy tablet z Androidem, który w zestawie zawiera stację dokującą, która jest sterowana bezprzewodowo. Dzięki temu możemy przekazać obraz z tabletu na ekranu odbiornika TV.

Snakebyte Vyper

Snakebyte Vyper to urządzenie stworzone przez firmę Sunflex. Generalnie jest to 7-calowy tablet z Androidem, który w zestawie zawiera stację dokującą, która jest sterowana bezprzewodowo. Dzięki temu możemy przekazać obraz z tabletu na ekranu odbiornika TV.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja 8level TizzBird Stick N1

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Tablet ma do sprzedaży trafić już w grudniu. Jego cenę określono na 200 dolarów, zaś nabyć go będzie można między innymi w Amazon, Best Buy i GameStop. Co otrzymamy we wspomnianej kwocie? Matryca o wielkości 7 cali i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 1GB pamięci RAM i 8GB przestrzeni na dane. Sercem urządzenia jest układ Rockchip RK3188 ARM Cortex-A9, wspomagany przez chip graficzny Mali 400. Nie zabraknie oczywiście slotu kart microSD i portu HDMI i głośników, co ciekawe, tu umieszczonych na panelu frontowym.

Za wspomniane 200 dolarów otrzymujemy zestaw „Media” zawierający tablet, stację dokującą i pilota zdalnego sterowania. Ten ostatni jest jednocześnie klawiaturą. W sprzedaży pojawi się również zestaw o nazwie „Gaming”. Kupując go wydamy sumę 250 dolarów, zaś w zamian otrzymamy to samo co w pierwszym zestawie, plus bezprzewodowy kontroler gier i etui podróżne.

Warto tu wspomnieć, ze w przeciwieństwie do konsol androidowych, choćby GameStick czy Ouya, Snakebyte Viper oferuje pełen dostęp do sklepu Google Play Store.

Źródło: Liliputing

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij