Udostępnij
Tweetnij

Apple chce zarejestrować „iWatch” w Japonii

Bloomberg raportuje, że Apple stara się obecnie o przyznanie wyłączności na znak towarowy „iWatch” na terenie Japonii. Kraj kwitnącej wiśni jest więc kolejnym państwem, w którym firma z Cupertino rejestruje tę nazwę.

Apple iWatch

Bloomberg raportuje, że Apple stara się obecnie o przyznanie wyłączności na znak towarowy „iWatch” na terenie Japonii. Kraj kwitnącej wiśni jest więc kolejnym państwem, w którym firma z Cupertino rejestruje tę nazwę.

Przeczytaj koniecznie >> Masz iPada i czekasz na iOS 7? Zobacz, które z funkcji dostaniesz

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Najnowszy raport Bloomberga nie pozostawia złudzeń. iZegarek od Apple, to już pewniak i obecnie firma z Cupertino stara się o zarejestrowania nazwy urządzenia w Japonii. Wcześniej pojawiły się informacje, że Apple wystąpiło o przyznanie znaku towarowego dla iWatch również na terenie Rosji i Jamajki.

Dlaczego właśnie w tych państwach? Chodzi oczywiście o zachowanie tajemnicy przez jak najdłuższy czas. Kraje takie, jak Trinidad i Tobago lub Jamajka nie cechują się zbyt dużym ruchem sieciowym, a tym bardziej wpływającym na generowanie plotek. W konsekwencji wiele firm na całym świecie rozpoczyna proces rejestracji znaków towarowych właśnie w takich państwach. Rozpoczęcie procesu rejestrowania nazwy w takich państwach, jak Japonia pozwala nam sugerować, że iZegarek zbliża się wielkimi krokami. Jeśli wierzyć ostatnim plotkom, to iWatch możemy spodziewać się w sprzedaży jeszcze przed końcem tego roku.

Źródło: Bloomberg

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij