Udostępnij
Tweetnij

XBMC 12 w końcu dostępne dla Apple TV, ale…?

Popularny program typu media center – XBMC (z numerkiem 12) w końcu doczekał się również portu dla przystawki Apple TV. Oczywiście w tym celu musicie posiadać urządzenie, które jest odblokowane za pomocą jailbreaku.

Popularny program typu media center – XBMC (z numerkiem 12) w końcu doczekał się również portu dla przystawki Apple TV. Oczywiście  w tym celu musicie posiadać urządzenie, które jest odblokowane za pomocą jailbreaku.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje gier na tablety

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

XBMC począwszy od ostatniej wersji dostępny jest na urządzenia z Androidem. Co z kolei z iGadżetami? Cóż… nie spodziewajmy się, że ten program typu media center pojawi się wkrótce w App Store (między innymi z powodu licencji dla komponenty w nim wykorzystywane). Tych z was, którzy jednak posiadają przystawkę Apple TV drugiej generacji (niestety, ale z 3. gen aplikacja nie działa) z iOS 4.x lub 5.x, to z pewnością ucieszy fakt, że XBMC Frodo dostępne już jest dla tego urządzenia.

Efekty związane z przeniesieniem nowego XBMC na Apple TV zawdzięczamy przede wszystkim deweloperowi ukrywającemu się pod pseudonimem Memphiz. Tych z was, którzy posiadają odblokowane za pomocą jailbreaku Apple TV i chcących uruchomić XBMC odsyłamy na strony Wiki projektu.

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij