Udostępnij
Tweetnij

Onkyo DS-A5 – stacja dokująca z AirPlay dla iPada i iPhone

Onkyo wprowadza nową stację dokującą dla iPhone/iPada. DS-A5 wyposażono w technologię bezprzewodowego streamingu AirPlay, a także moduł WiFi i port Ethernet, pozwalający zwiększyć możliwości podłączenia do sieci domowej.

Onkyo wprowadza nową stację dokującą dla iPhone/iPada. DS-A5 wyposażono w technologię bezprzewodowego streamingu AirPlay, a także moduł WiFi i port Ethernet, pozwalający zwiększyć możliwości podłączenia do sieci domowej.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja stacji bazowej Apple Airport Express

W trakcie dokowania urządzenia z iOS, DS-A5 jednocześnie ładuje baterię podpiętego tabletu czy smartfona. W stacji nie zabrakło cyfrowego i analogowego złącza audio, pozwalających na podłączenie zadokowanego urządzenia wprost do odbiornika audio. Z kolei dzięki złączu kompozytowemu, będziemy mogli wyświetlać zdjęcia lub wideo wprost na ekranie odbiornika TV lub monitorze. Producent pomyślał również o zdalnym sterowaniu stacją i zadokowanym w niej urządzeniu, wyposażając DS-A5 w technologię Remote Interactive i pilota zdalnego sterowania.

Onkyo DS-A5 AirPlay współpracuje z systemami AV i odbiornikami DAC. Zintegrowano w niej 30-pinowe złącze, zaś w zestawie znalazł się adapter 30-pin do Lightning (ten ostatni nie obsługuje audio i nie jest kompatybilny z  iPhone 5, iPodem touch 5 generacji oraz iPodem nano 7 generacji).

Onkyo DS-A5 AirPlay trafi na półki sklepowe w październiku w cenie 199 dolarów.

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij