Udostępnij
Tweetnij

Brookstone iConvert Scanner zamieni iPada w skaner

Firma Brookstone wprowadza do swojej oferty ciekawe urządzenie jakim jest przenośny skaner dokumentów. iConvert Scanner umożliwi wykorzystanie tabletów iPad lub iPad 2 do konwersji dokumentów papierowych do wersji elektronicznej.

 

Firma Brookstone wprowadza do swojej oferty ciekawe urządzenie jakim jest przenośny skaner dokumentów. iConvert Scanner umożliwi wykorzystanie tabletów iPad lub iPad 2 do konwersji papierowych dokumentów do wersji elektronicznej.

 

iConvert zapisuje skanowane dokumenty w postaci plików JPEG w maksymalnej rozdzielczości 300dpi. Po zadokowaniu tabletu w skanerze, darmowa aplikacja niezbędna do właściwego działania urządzenia poprowadzi użytkownika krok po kroku przez cały proces skanowania, dając jednocześnie możliwość podglądu w czasie rzeczywistym oraz wybór opcji „Zapis” czy „Skasuj”. Podajnik iConvert pomieści dokumenty o szerokości od 5 do 21,5 cm. Prezentowany skaner został wyceniony na 149,99 dolara

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij